07191015009
راهنمای نصب مودم های ADSL تی پی لینک

راهنمای نصب مودم های ADSL تی پی لینک

1 .توجه داشته باشید که قبل از هر کاری باید اتصالات مودم وصل شوند. برای این کار پس از اتصال آداپتور مودم به برق، اتصال کابل شبکه بین مودم خود و کامپیوتر را برقرار نمایید. سپس تلفن را به مودم متصل کنید. لازم به ذکر است که خط تلفن ابتدا باید وارد اسپلیتر شده و از خروجی Modem اسپلیتر به پشت دستگاه وصل گردد.

توجه :

ممکن است تصویر فوق با مودم شما کمی تفاوت داشته باشد! 

2 .مرورگر اینترنت خود را باز کنید. 

3 .در قسمت Address عبارت 1.1.168.192 را تایپ کرده و کلید Enter را بزنید.

4 .سپس در قسمتUser Nameو در قسمت Password عبارت admin را وارد کرده و کلید OK را بزنید .

5 .در صفحه باز شده روی Start Quick کلیک کنید. 

6 .گزینه WIZARD RUN را بزنید.

7 .در صفحه باز شده گزینه NEXT را بزنید.

8 .در صفحه بعد شهر تهران را انتخاب کنید و کلید NEXT را بزنید.

9 .در صفحه جدید گزینه PPPoA/PPPoE را انتخاب کرده و کلید NEXT را بزنید.

0 1 .در این صفحه Username و Password دریافتی از شرکت ارائه دهنده اینترنت خود را وارد نمایید. VPI را 0 و VCI را 35 مقدار دهی کنید و کلید NEXT را بزنید.

1 1 .در صورت برخوردار ی از مودم Wireless پس از زدن NEXT در قسمت قبل صفحه ذیل باز خواهد شد. در غیر این صورت کار به پایان رسیده است. تنظیمات مودم های Wireless در قسمت SSID نام دلخواه خودتان را برای شبکه Wireless انتخاب کنید. در قسمت Type Authentication گزینه PSK2-WPA2/PSK-WPA را انتخاب کنید. در قسمت Key Shared-Pre پسورد دلخواه خود را جهت امنیت بیشتر و عدم ورود کاربران مخرب به شبکه Wireless وارد نمایید. توجه داشته باشید Password شما می بایست بیشتر از 8 کاراکتر باشد. اکنون کلید NEXT را بزنید. 

2 1 .اکنون عملیات به پایان رسیده و در صفحه جدید کلید NEXT را بزنید و سپس در صفحه بعد کلید CLOSE را بزنید و کلیه صفحات باز شده را ببندید و از اینترنت ADSL لذت ببرید.